KATILMAK İSTİYORUMBugün Karaiskakio Vakfı sürekli desteklenerek ve yardım gösterilerek uzun zaman boyunca yaptığı görevin önemini ve kalitesini paydaşların katkısıyla ile artırarak, Vakfın hedeflerinin çoğunu gerçekleştirebilir.

Vakıf bugün ortak hedeflere ve yaşam gibi devredilemez değerlere bağlı olduğu “Yaşamsal Birlikteliklerini” eskisine göre çok daha fazla kurması gerekiyor. Sponsorlarının yardımıyla, Karaiskakio Vakfı hedeflerine ulaşmayı ve “Lösemisiz bir dünya” ülküsünü gerçeğe dönüştürmeyi hedefler. Destekçilerinin gücüyle, toplumuna olan görevlerini yaparak, topluma gereken faydaları sağlayabilir. Aynı zamanda lösemiye karşı hastalarının mücadelesine yardım eden sponsor şirketlerin toplumsal yükümlülüğünü yerine getirmesine katkı sağlayarak, sponsorların geçerliliğini ve değerini yükseltir.
Yaşamsal Birlikteliklerin içinde işletme ve toplumsal korporatif ağı olduğu, bir yandan Karaiskakio Vafkı’nın toplumsal görevini destekleyip, öbür yandan, stratejilerine ve faaliyetlerine Korporatif Sosyal sorumluluk temellerini ekleyerek, şirketlerin geliştirmesini ve ilerlemesini sağlayacak. Aynı zamanda iki tarafa da direkt faydalarıyla, geniş toplumsal alana faaliyetini yaymasını, sağlık sektörüne katkıda bulunmasını istediği şirketlerinin kurumsal profiline uygun olduğunu gösterir. Şahsı olmayan bir şirketin hemen duyarlık ve güvenlik bir yüzün sahip olup ilerletmesinin ve göstermesinin görevinin doğru şartların oluşturarak, Karaiskakio Vakfı topluma güçlü görünebilir.

Bu koalisyonları çeşitli şirketlerin ve kurumların arasında oluşturabilir: meslek kurumları/ sendikaları, ticari şirketleri, spor kulüpleri, eğitim vakıfları, kamu kurumları, yerel yönetim, kar amacı gütmeyen kurumlar, vs.

Bu proje diğer kooperatif projelerinden, yönetilmesinden pek farkı yoktur. Tüm taraflarının (şirketin/kurumun, vakfının ve 3. Tarafların, sağlayanın, dağıtıcıların, reklam şirketlerinin danışmanlarının vs) fonksiyonlarını ve mecburiyetlerini açıklığa kavuşturması, anlaşılması ve belli olması, etkililiğin temel şartıdır. Ayrıca, kooperasyonun turu ve eklediği destekleme sektörlerini değerlendirerek, süre sınırlarını belirtmesi gerekir. Siz de destek olmak isterseniz, daha fazla detayları öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. (iletişim)


CLOSE
CLOSE